cam balkon fiyatlari nasil hesaplanir

Cam Balkon Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Can balkon satın almayı düşünen kişiler fiyatlar konusunda endişe içerisinde olurlar. Ancak doğru adreslerden bu sistemleri satın alırsanız yüksek fiyatlardan endişe etmenize gerek olmayacaktır. Antalya’nın cam balkon dendiğinde ilk akla gelen firması olan Yıldırım Cam Balkon sizlere en iyi fiyatları sunacaktır.

Cam Balkonlarda Metrekarenin Hesaplanması

Cam balkonlar için ödemeniz gereken ücretleri merak ediyorsanız firmamızla iletişime geçerek metrekare fiyatlarını öğrenip sonrasında hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. Cam balkon fiyatları için balkonlarınızın uzunluğunu ölçerek işe başlamanız gerekli. Balkonunuzun yanı kısmı açıksa o kısmı da uzunluğa katmayı unutmayın. Çünkü cam balkonlar yan kenara da dönecektir.

Balkonunuzda uzunluğu hesapladıktan sonra balkon tabanı ile tavanı arasındaki yüksekliği hesaplamanız gerekli. Ancak balkonunuzda parapet varsa onun üzerinden ölçüyü almalısınız. Eğer ki balkonunuzun uç kısmında yerden yükselen 50 cm. parapet varsa o kısım kırılmayacak ve cam balkon o kısmın üzerine inşa edilecektir.

Yükseklik ve uzunluk değerlerini bulduktan sonra bu ikisini çarparak cam balkon sisteminin metrekaresini hesaplamış olursunuz. Bu metrekare ile cam balkon fiyatları tespit edilecektir.

Cam Balkon Metrekare Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Firmamızı arayarak ya da ziyaret ederek alacağınız metrekare fiyatları cam balkonun şekline göre değişiklik gösterecektir. Çok farklı modellerde cam balkonlar üretilebildiği için fiyatlar da oldukça değişken olur.

Cam balkonlarda kullanılacak olan camın özellikleri de önemlidir. Isıcam teknolojisinden faydalanmak istiyorsanız alacağınız fiyatlar biraz yüksek çıkar. Ancak yalnızca temperli cam tercihi sizin için yeterliyse Antalya cam balkon fiyatları daha düşük seviyelerde olacaktır.

Cam balkonların alüminyum kısımları da fiyatlar üzerinde etkili olur. Tercih edilen modeller arasında karşılaştırma yapıldığında kullanılan alüminyum miktarı çok farklı düzeylerde olabilir. Bu sebeple de alüminyumun fiyatının da hesaplanması ve toplam fiyata eklenmesi gereklidir.

Son olarak cam balkonlarda kullanılacak olan tekerlekler ve diğer akşamların hesabı yapılır. Tercih edilen cam balkona göre kullanılacak düzeneklerin sayısı da değişir. Bu da fiyatta artmalara ve azalmalara sebep olacaktır.

Firmamız montaj ve ulaştırma işlemleri için bir bedel talep etmediğinden ekstra bedellerin hesaplanmasına gerek olmaz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yıldırım Cam Balkon - Antalya Cam Balkon