Giyotin Cam Sistemleri

giyotin cam sistemleri1

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin cam sistemlerini özellikle restoran ve kafe alanlarında görmüş olmalısınız. Giyotin cam sistemleri, soğuk kış günlerinde kafenin daha fazla müşteri alabilmesi için dış mekandaki kısmı kapatmaya yarar. Önden açılan ve kapanan sistemi ile beraber güzel bir görüntü oluşturur.

Giyotin cam sistemlerinin avantajları arasında güzel ve estetik bir görünüm sunması, otomatik bir şekilde çalışma desteği, dayanıklı yapısı ile sorunsuzca çalışabilen yapısı, vidalamadan birbirine kolayca takılabilen parçaların bulunması, kaliteli ısı yalıtımı bulunması, yıllarca sorunsuz çalışan güçlü zincir taşıma yapısı, temizlik yaparken katlanabilir yapısı sayesinde içeriden rahatlıkla temizlenebilir olması gibi birçok avantajları bulunmaktadır.

Antalya Giyotin Cam Sistemleri

Kupa Hareketli Cam Sistemleri’nin Antalya’da bulunan firması olarak sizlere en kaliteli giyotin hizmetlerini vermekteyiz. Dayanıklı yapısı, estetik görünümü ve uzun ömürlü kullanımı ile yıllar geçse de eskimeyecek bir görünümü bulunacak. En yüksek 300 cm uzunluğa kadar kurulan giyotin cam sisteminin en yüksek kanat genişliği 400 cm’dir. 22 mm kalınlığa sahip ısıtılmış cam, temperli ve lamine cam tiplerini içermektedir. Dikey bir hareket ile açılan hareketli camların kanatları üstte veya altta toplanabilecek şekildedir. Ham renk içeren profillerin plastik aksam rengi gri ve siyah seçeneklerini içermektedir.

Giyotin cam sistemlerinde üst kasa profil, yan kızak, üst, orta ve alt kanat, alt bağlantı aparatı, çekme baza, tek teker, rulman, tüp motor seti, zincir dişlisi, cam, baza kapağı, zincir bağlantı aparatı gibi birçok parça bulunmaktadır.

Kaliteli ve hareketli giyotin cam sistemleri için sizi Kupa Hareketli Cam Sistemleri firmasına bekleriz. Firmamızın Antalya şubesine gelerek bizlerden kaliteli bir giyotin cam sistemi hizmeti alabilirsiniz. Hemen binanıza ölçüleri almaya gelir ve gerekli sistemleri kurmaya kısa sürede başlarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yıldırım Cam Balkon - Antalya Cam Balkon