cam balkon modelleri

Cam Balkon Modelleri

Balkonları çok daha yaşanır bir hale getiren cam balkon sistemleri kendi içerisinde çok farklı çeşitlere ayrılabilmektedir. Her ne kadar insanlar katlamalı olarak kullanılan modellere alışmış olsalar da kullanım alanlarına göre çok daha uygun ürünler de seçilebilir. Farklı türlerde cam balkonları tercih edebilmek adına her zaman kaliteli üreticilere yönelmek gerekli olacaktır.

Firmamız tarafından çok sayıda farklı sistem satışa çıkmaktadır. Bizlere başvurarak cam balkon modelleri hakkında bilgi almak isteyen kişiler;

  • Katlanır sistem,
  • Giyotin sistem,
  • Eşikli sürme sistem,
  • Üstten askılı sistem, seçenekleri ile karşı karşıya kalacaklardır.

Yukarıda saydığımız ürünlerin tamamı üstün kaliteli camlar ve çerçeveler kullanılarak üretilir. Kullanım alanlarına göre her biri kusursuz birer sisteme dönüşebilecektir.

cam balkon modelleri

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon dendiğinde ilk olarak katlanır cam sistemleri akıllara gelir. Günümüzde en çok tercih edilen cam balkon sistemidir. Genellikle evlerin balkonlarında kullanılan bu sistemde camlar katlanarak tek bir bölgede biriktirilebilir. Böylece yer kaplamadan balkon tamamen açık bir hale getirilmiş olacaktır.

Giyotin Cam Balkon Sistemleri

Giyotin cam balkon modelleri genellikle kafe ya da restoran gibi işletmelerin açık alanlarında kullanılmaktadır. İşyerlerinde yer alan balkonların hem üst kısımlarının hem de yan kısımlarının kapatılması gerekli olur. Bu sistemler yan kısımları kusursuz bir şekilde kapatırlar. Açıldığında yukarı doğru kalkan camlar tek parça halinde hareket edeceklerdir.

Eşikli Sürme Cam Balkon Sistemleri

Üretilen eşikli sürme cam balkon modelleri son derece kolay bir şekilde kullanılabilmesi sebebiyle birçok farklı alanda tercih edilmektedir. Camların hareketi bir yay üzerinde yatay şekilde gerçekleşmektedir. Katlanabilir cam balkonlarda olduğu gibi istenen kısım açılıp, istenen kısım kapatılabilir. Camın yatay hareketi kullanıcılara bu imkânı sağlamaktadır.

Üstten Askılı Cam Balkon Sistemleri

Cam balkonların sonuncusu ise üstten askılı sistemlerdir. Bu sistemlerin en önemli özelliği alt kısmında herhangi bir eşik ya da düzenek yer almaz. Genellikle giriş cephesi tamamen camdan oluşturulacak olan mağazalar ya da ofisler için kullanılan bir sistemdir. Ofise giriş için kişilerin adımlarına dikkat etmesine gerek olmaz. Eşikte atlama çabası olmadan rahatlıkla giriş yapılabilir.

Tüm cam balkon çeşitleri için Yıldırım Pen Antalya Cam Balkon mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yıldırım Cam Balkon - Antalya Cam Balkon