Katlanır Cam Sistemleri

aluminyum pvc cam sistemleri

Antalya Katlanır Cam Sistemleri

Isı yalıtımı, dayanıklı yapısı, estetik görünümü ve modernize bir tasarıma sahip katlanır cam sistemlerinde en yüksek sistem uzunluğu 230 cm ve tek kanat genişliği en fazla 65 cm olmaktadır. Cam kalınlığı 8 mm genişliğinde olan sistemde cam tipi temperli ve lamine şeklindedir. Kayar ve katlanabilir şekilde toplanabilen katlanır cam sistemi, üzerinde bulunan zinciriyle birlikte kolaylıkla açılıp kapatılabilmektedir. Eloksal ve beyaz renkte bulunan katlanır cam sistemlerinde beyaz, gri ve siyah kapak renkleri seçenekleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Katlanır cam sistemleri içerisinde kılavuz, kılavuz sonu, dayama kılavuzu, sabitleme aparatları, yan kasa aparatı, menteşe yatağı, menteşe yatağı, kilit karşılığı, çift teker kılavuz, çift teker metal, çift teker plastik, yan kasa profil, çıkış yolu mekanizması gibi birçok parça bulunmaktadır.

Sizde profesyonel bir şekilde katlanır cam sistemleri hizmetinden faydalanmak için sizi Kupa Hareketli Cam Sistemleri firmasına bekleriz. Firmamıza uğrayarak istediğiniz şekilde seçimlerinizi yaparak katlanır cam sistemini evinizin herhangi bir balkonuna uygulayabilirsiniz.

Katlanır Cam Sistemleri

Katlanır cam sistemleri, parçalar halinde bulunan camların bütün halinde cam bir pencere oluşturmasıdır. Bu cam parçalar, birbirinden bağımsız bir şekildedir, sisteme yerleştirilerek takılır. Bu camlar, katlanarak açılır ve düz bir şekilde kapatılır.

Katlanır camların birçok avantajı vardır. Öncelikle dayanıklılık sunar. Balkonunuzun daha temiz ve sıcak olmasını sağlar. Aynı zamanda balkonu bir oda gibi kullanmanızı, salona katmanızı sağlar. Katlanır cam sistemlerinin en önemli avantajlarından birisi de kötü hava koşullarına karşı balkonunuzun daha temiz durmasını sağlar. Katlanabilir olduğundan temizlenmesi kolay olan camlar ile birlikte camı içeriden rahatlıkla temizleyebileceksiniz. Katlanır cam sistemleri genellikle balkon kapatmak için restoran veya ev sahiplerinin tercih ettiği bir sistemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yıldırım Cam Balkon - Antalya Cam Balkon