Sürme Cam Balkon Sistemleri

surme sistem projeleri 5

Sürme Cam Balkon Sistemleri

Sürme cam balkon sistemi, sürülebilir şekilde bulunan cam balkonlardır. Sürüklenerek tamamen açılabilen bu sistemler, tekrar sürüklenerek kapatılarak anahtar ile kilitlenir. Bu sistemler, genellikle restoran veya konutların balkonlarında kullanılmaktadır. Bazı binalarda evin bahçeye çıkan girişlerinde de tercih edilmektedir. Eğer kendi evinizde sürgülü cam yoksa bir restoranda sürme cam balkon sistemi ile karşılaşmış olmalısınız. Bu sistemler hem açık hava hem kapalı hava oluşturmak için kullanılmaktadır. Binanın hava almasını kolaylaştırdığı için bazı yerlerde bolca tercih edilen bir sistemdir. Bu sistem genellikle gündüzleri eğer güzel bir hava var ise açık, geceleri kapalı bir şekilde kullanılır.

Sürme cam balkon sistemlerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan ilki dayanıklı bir yapısı bulunmasıdır. Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sağlayan sürgülü sistem, darbelere karşı zararı önler. Bir diğer avantajı ısı ve ses yalıtımına sahip olmasıdır. Isı yalıtımı sayesinde kışın soğuk günlerinde eviniz sıcacık olurken aynı zamanda sürme cam balkon sistemi dışarıdaki sesi en aza indirecek. Sürme cam balkon sistemi, kolay bir kullanıma sahip olması ile size rahatlığı ve akıcılığı sunacak. Kolay bir şekilde açılır ve rahat bir şekilde kapanır.

Antalya Sürme Cam Balkon Sistemleri

Kupa Hareketli Cam firmasının Antalya bayisi, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına güzel bir ekip ile birlikte çalışıyor. Ekip, sizin sürme cam balkon sistemi isteğiniz doğrultusunda hemen binanızda gerekli ölçümleri yapar ve sonrasında bu ölçümlerden yola çıkarak binanıza en uygun sürgülü cam sistemini evinize oturtur. Bu sayede kısa sürede sürgülü cam sistemine sahip olursunuz.

Hemen Antalya’da bulunan Kupa Hareketli Cam firması bayisine gelerek sizde en uygun fiyatlarla sürme cam balkon sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yıldırım Cam Balkon - Antalya Cam Balkon